برترین های جهان

معرفی برترین های دنیای امروزی

برترین های جهان

معرفی برترین های دنیای امروزی

معرفی برترین های دنیای امروزی

کلمات کلیدی

قهوه ایلی

تور بدروم ارزان

درخواست وقت سفارت کشور قبرس

تعیین وقت سفارت قبرس برای ویزای تجاری

تعیین وقت سفارت قبرس برای دریافت ویزای توریستی

تعیین وقت سفارت قبرس برای دریافت ویزای تحصیلی

وقت سفارت کشور اوکراین برای روادید تیپ c

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت کشور اوکراین

صدور ویزای اوکراین

دریافت وقت سفارت برای اخذ ویزای توریستی اوکراین

چگونگی دریافت وقت سفارت سوئد از ایران

نحوه خرید وقت سفارت کشور سوئد

دریافت وقت سفارت از کشور سوئد

بررسی مدارک پس از وقت سفارت

چند توصیه برای وقت سفارت کشور لهستان

وقت سفارت لهستان برای ویزای توریستی

مدارک ویزا و وقت سفارت لهستان

ویزا تجاری استونی

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا استونی

انواع ویزا های کشور استونی

وقت سفارت سوئیس در خصوص ویزای توریستی

مدارک وقت سفارت سوئیس

زمان مناسب درخواست وقت سفارت سوئیس

تاثیر دعوتنامه در وقت سفارت سوئیس

دریافت وقت سفارت جهت سفر با هدف های خیرخواهانه و داوطلبانه

دریافت وقت سفارت برای ویزای بازدید خانواده یا دوستان

دریافت وقت سفارت آفریقای جنوبی جهت شرکت در همایش و کنفرانس ها

دریافت وقت سفارت آفریقای جنوبی برای ویزای تحصیلی

وقت سفارت فرانسه برای کار

وقت سفارت فرانسه برای تحصیل

  • ۰
  • ۰

بلیط هواپیمای بم

بلیط هواپیمای بم

شهر بم از زمان های بسیار دور شهری معروفی بوده است. بم در گذشته به پاریس ایران معروف بوده است و در زمان پادشاهی بسیاری از پادشاهان پایتخت ایران بوده است. برای سفر به این شهر باید بلیط هواپیمای بم را تهیه کنید و شما می‌توانید از طریق سایت و آژانس ها بلیط هواپیما بم را رزرو کنید.

راهنمای سفر به شهر بم

شهر بم یکی از شهرهایی است که در استان کرمان قرار دارد. فاصله بم تا کرمان حدود 3 ساعت می باشد و یکی از شهرهای صنعتی اخیر ایران است که کارخانه های مربوط به خودرو سازی کرمان موتور و مدیران خودرو در ارگ شهر بم مستقر شدند. بم یکی از شهر های تاریخی ایران می باشد که آثار متعددی از این شهر در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است یکی از این آثار باستانی ارگ بم می باشد؛ و بزرگترین صادر کننده پارچه های نخی به اکثر نقاط جهان بوده است. بیشتر مردمان شهر بم بافندگی می کنند. بم یکی از تاریخی ترین شهر های کرمان است و از لحاظ فرهنگ و اقتصاد نقش مهمی را در استان کرمان داشته است. از شهر بم به عنوان پاریس ایران در زمان های قدیم یاد می شد.

وضعیت آب وهوایی شهر بم

آب و هوای شهر بم بسیار گرم و خشک است؛ و دارای آب و هوای متغیری است و گرمترین روزهای سال را در تابستان و سردترین روزها را در زمستان دارد. بیشتر مناطق شهر بم را کویر و مناطق خشک و بی آب تشکیل داده است. به دلیل گرمای زیاد در این شهر نخل های سر به فلک کشیده و زیبای خرما در این شهر زیاد است و در شهر بم انواع مختلفی از خرما ها وجود دارد و مردمان محلی شهر بم با این خرما های لذیذ غذاها و شیرینی های بسیار متنوعی را درست می‌ کنند که در سراسر ایران شهرت دارد.

بهترین زمان برای سفر به شهر بم

با توجه به پیش بینی ها انجام شده بهترین زمان برای پرواز به بم فصل بهار و پاییز می باشد. البته لازم است که شما بلیط تفریحی هواپیما بم را رزرو کرده باشید. بلیط هواپیمای بم در شرکت های هواپیمایی به تعداد کافی موجود می باشد و احتمالاً شما در خرید بلیط هواپیما بم دچار مشکل نخواهید شد. معمولاً مدت زمان بین رزرو بلیط هواپیما بم و پرواز آن بسیار کم است و نیازی نیست شما از ماه ها قبل بلیط هواپیما بم را تهیه کنید. به دلیل طاقت فرسا بودن آب و هوا در فصل تابستان معمولاً گردشگران بسیار کمی در این فصل به شهر بم سفر می‌ کنند؛ و در فصل زمستان نیز گردشگران به این شهر سفر های متعددی خواهند داشت.

اطلاعات پرواز و فرودگاه شهر بم

فرودگاه شهر بم از فرودگاه های پر تردد استان کرمان می باشد؛ که در شرق شهر قرار گرفته است این فرودگاه حدود 8 سال پیش تأسیس شد و دسترسی به استان کرمان و شهر بم را بسیار آسانتر کرده است. شهر بم به دلیل فاصله زیاد از پایتخت و مرکز کشور برای رسیدن به این شهر باید ساعت های طولانی را در اتوبوس و یا قطار طی می‌کردید ولی امروزه به دلیل وجود فرودگاه در این شهر به‌ راحتی می توان به این شهر دسترسی پیدا کرد. اولین پرواز در این فرودگاه در سال 2016 اتفاق افتاد و فرودگاه بم  اولین پرواز و مسافر را به خود دید. وجود فرودگاه در دل کویر یه مزیت مهم و اصلی برای شهر بم و شهر های اطراف به شمار می آید؛ و فرودگاه شهر بم نیز در آینده بی شک رونق بسیاری خواهد داشت و از مهمترین فرودگاه های جنوب شرق ایران خواهد شد.

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیمای بم

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیما بم

مسافران و گردشگران در هر زمانی می‌ توانند بلیط هواپیمای خود را تهیه کنند. بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما بم زمانی است که چند روزی مانده باشد به روزی که می‌خواهید سفر خود را انجام دهید. مسافران و گردشگران عزیز می‌ توانید در تمام فصول سال به این شهر تاریخی سفر کنند ولی از آنجا که در فصل تابستان بسیار گرم می باشد زیرا که استان کرمان یکی از گرمترین استان های کشور می باشد معمولاً پیشنهاد می‌ شود که در دیگر فصول مانند بهار و پاییز به این شهر سفر کنند. با توجه به اینکه فصل بهار یکی از فصول زیبای شهر بم می باشد و اکثر گردشگران در این فصل به بم سفر می‌ کنند و در نتیجه این فصل بهترین زمان برای رزرو بلیط هواپیما بم برای شما می باشد. به دلیل کم بودن تعداد های پرواز شما باید بلیط هواپیما بم خود را از چند روز قبل رزرو کنید تا از پرواز جا نمانید.

مدارک لازم برای رزرو بلیط هواپیما بم

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط هواپیمای بم همانند دیگر بلیط های هواپیما شامل اصل کارت ملی و یا کارت شناسایی می باشد؛ و حتماً هنگام تهیه بلیط هواپیما بم از آژانس های مسافرتی کارت شناسایی را در نزد خود داشته باشید و هم چنین در هنگام پرواز قبل از سوار شدن به هواپیما مسئولان اصل کارت شناسایی و بلیط هواپیما بم را چک می‌ کنند و در صورتی که ناهماهنگی یا موردی را متوجه شدند مانع پروازتان خواهند شد؛ بنابراین سعی کنید که با اطلاعات درست و مختص خودتان به پای پرواز بروید. حتماً بلیط هواپیما بم خود را به‌ صورت چاپ شده همراه داشته باشید. آدرس دقیق محل سکونت و شماره تماس خود را به صورت صحیح بیان کنید. در برخی موارد شماره پیگیری سفرتان به صورت پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای بم

شرکت های مختلفی خرید بلیط هواپیمای بم را ساپورت می‌ کنند؛ و شما می‌ توانید با هماهنگی از این شرکت ها بلیط هواپیمای بم را تهیه بفرمایید. ولی از بین آن‌ ها شرکت های آسمان و ماهان بیشتر مورد نظر گردشگران و مسافران بسیار که قصد خرید بلیط هواپیما بم را دارند است. این شرکت ها در نظر دارند که به‌طور ویژه خدمات رفاهی عالی را به گردشگرانی که بلیط هواپیما بم را خریده اند داشته باشد. به عنوان نمونه مسافران از شهر تهران می توانند با استفاده از شرکت هواپیمایی ماهان بلیط هواپیما بم خود را رزرو و تهیه کنند. بلیط هواپیمای بم با استفاده از این دو شرکت قابل دسترسی می‌ باشد و بازه های زمانی برای خرید و رزرو بلیط هواپیما بم در وب سایت های این دو شرکت موجود است این دو شرکت در نظر دارند که گردشگران و مسافران بیشترین حق انتخاب را برای خرید بلیط هواپیما بم داشته باشند.

معرفی شرکت های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای بم

قیمت بلیط هواپیمای بم در فصل های مختلف سال

در فصل بهار

شهر باستانی و تاریخی بم یکی از شهرهای دیدنی و زیبای ایران زمین از زمان های گذشته بوده است. این شهر به دلیل داشتن شرایط اقلیمی خاص که در بین کویر قرار گرفته است و هم چنین به دلیل وجود جاذبه های تاریخی و طبیعی زیادی که دارد هر سال هزاران گردشگر را به سوی خود جذب می کند که فصل بهار یکی از فصل های اوج سفر به این شهر می باشد. قیمت بلیط هواپیمای بم در فصل بهار حدود 1670000 ریال تا 3800000 ریال می باشد؛ که البته مسافران محترم می توانند با رزرو بلیط از شرکت های هواپیمایی که به صورت آنلاین است از تخفیفات نوروزی و بهاری استفاده کنند. هم چنین قیمت بلیط برای کودکان نیز از 850000 ریال تا 2400000 ریال متغیر می باشد.

در فصل تابستان

در فصل تابستان مسافران و گردشگران زیادی برای بازدید از این شهر باستانی و تاریخی به این شهر سفر می کنند بیشتر مسافران برای راحتی سفر از خطوط هوایی استفاده می کنند. قیمت بلیط هواپیمای بم در فصل تابستان برای بزرگسالان در حداقل ترین مورد 1600000 ریال و در حداکثر ترین مورد 3800000 ریال می باشد. برای کودکان بین 750000 ریال تا 2500000 ریال می باشد. شما می توانید این بلیط را در لحظه آخر پرواز رزرو کنید تا با قیمت کمتر از این نیز بتوانید به بلیط مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید و برخی از شرکت های هواپیمایی برای کودکان زیر 5 سال نیز تخفیفات بسیار ویژه ای را در نظر دارند.

در فصل پاییز

در فصل زیبای پاییز گردشگران و مسافرین زیادی به این شهر سفر می کنند زیرا آب و هوای این شهر در این فصل بسیار مناسب شما بوده و مطمئناً یک سفر بسیار زیبا و جذابی را خواهید داشت و دیگر از هوای بسیار گرم و طاقت فرسای تابستان خبری نیست و شما می توانید با خیال راحت به این شهر سفر کنید؛ و اگر شما مایل هستید که با هواپیما به این شهر سفر کنید می‌ توانید از طریق وب سایت ها و آژانس ها بلیط هواپیمای بم را خریداری کنید شما می‌ توانید بلیط هواپیمای بم را در فصل پاییز بین ریال 1800000 تا 3900000 ریال خریداری کنید؛ و هم چنین برای کودکان نیز می توانید بلیطی با قیمت 900000 ریال تا 2800000 ریال تهیه فرمایید. البته به دلیل سفر های متعدد و زیاد به این شهر قیمت بلیط ها در این فصل نسبت به فصول دیگر مقداری بالا بوده است.

در فصل زمستان

در فصل زمستان آب و هوای بم بسیار سرد می باشد طوری که در اکثر روزهای فصل زمستان دارای سردترین روزها است و به عنوان سردترین منطقه در ایران معرفی می شود به همین دلیل در این فصل پرواز های ورودی به این شهر در فصل زمستان کاهش پیدا می کند. با این حال اکثر گردشگران که از ورزش های زمستانی لذت می برند و یا علاقه مند هستند تا شب های کویر را از نزدیک مشاهده کنند به این شهر سفر می کنند. حداقل ترین و حداکثر ترین قیمت بلیط برای بزرگسالان 1200000 ریال تا 2100000 ریال می باشد و برای کودکان نیز بین 650000 ریال تا 1200000 ریال متغیر است. البته با توجه به نزدیک شدن فصل بهار و تعطیلات عید نوروز در اواخر زمستان امکان افزایش قیمت را داریم؛ بنابراین گردشگران و مسافرین محترم قبل از افزایش قیمت بلیط مورد نظر خود را رزرو کنند.

قیمت بلیط هواپیمای بم در فصل های مختلف سال

نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای بم

نکاتی که در تهیه بلیط هواپیمای بم باید رعایت شود این است که بلیط هواپیمای بم نیز مانند همه بلیط ها قابلیت کنسلی و دریافت وجه استردادی می باشد که البته باید توجه کرد که مبلغی از وجه با توجه به قوانین کنسلی بلیط از جمله مدت زمان مانده به پرواز متفاوت می باشد. یکی از مهمترین نکات در تهیه بلیط هواپیمای بم این است که مشخصات خود را با دقت ذکر کنید تا در هنگام پرواز مشکلی پیش نیاید. اگر با خودتان کودکی دارید در هنگام رزرو بلیط هواپیمای بم دقت کنید تا این گزینه را انتخاب کنید تا هزینه نیم بها حساب شود. هم چنین اگر با افراد معلول سفر می‌ کنید گزینه مربوط را در رزرو بلیط هواپیمای بم انتخاب کنید تا در هنگام سفر خدمات راحتتری به این مسافران تعلق بگیرد…

نکاتی مهم که در زمان اقامت باید بدانید

شهر باستانی بم هر ساله میزبان هزاران گردشگر از نقاط مختلف ایران می باشد که در این شهر اقامتگاه ها و هتل های فراوانی جهت رفاه مسافران احداث شده است که از جمله ی آنها می‌ توان به هتل کورش و هتل ارگ جدید و هتل ارم و هتل جهانگردی اشاره کرد و فاصله ی اکثر این هتل ها با فرودگاه بم بسیار کم بوده است و مسافران به راحتی می‌ توانند خود را به این هتل ها برسانند. هم چنین گردشگران می توانند در هنگام تهیه بلیط هواپیمای بم در حین واحد هتل مورد نظر خود را نیز رزرو کنند. تا بعد از رسیدن به شهر بم دچار سردردگمی نشوند و خود را به هتل رزرو کرده برسانند و به استراحت بپردازند.

خرید بلیط اینترنتی هواپیمای بم

گردشگران و مسافران به راه های مختلفی می‌ توانند بلیط هواپیمای بم خود را تهیه کنند آنان با مراجعه به آژانس های مسافرتی معتبر و با ارائه کارت شناسایی می توانند بلیط خود را تهیه کنند هم چنین با استفاده از اینترنت به صورت آنلاین می توانند از وب سایت های مربوط و معتبر اقدام به تهیه بلیط کنند؛ اما آنچه که حائز اهمیت می باشد این است که مسافرین باید در هنگام رزرو بلیط به صورت آنلاین مراقب باشند تا در دام کلاه‌برداران اینترنتی نیفتند و حتماً شماره پیگیری را یادداشت کنند و از بلیط خود چاپ بگیرند تا در فرودگاه دچار معطلی نشوند. امروزه با توجه به همگانی شدن اینترنت و سرعت بالای آن اکثر مسافران بلیط خود را به‌صورت مستقیم از شرکت های هواپیمایی تهیه می‌کنند.

جاذبه های دیدنی و گردشگری شهر بم

شهر بم یکی از تاریخی ترین و زیباترین شهر های ایران می باشد از جاذبه های شهر بم می‌ توان به ارگ بم که یک منطقه آزاد در بم است اشاره کرد این ارگ از مهمترین جاذبه های گردشگری ایران و جهان بشمار می رود که شهرت جهانی دارد و سالانه هزاران نفر از این شهر دیدن می کنند. از دیگر جاذبه های بی نظیر و زیبای بم که آب و هوای بسیار خوبی دارد به دهبکری می‌ توان اشاره کرد. این منطقه بهشتی است که در دل کویر به وجود آمده است دهبکری دارای طبیعتی دست نخورده و بکری است که در بین مردمان شهر بم دارای شهرت معروفی است و مسافران بسیار زیادی از حوالی شهر بم و استان کرمان به این منطقه سفر می‌ کنند. در این منطقه آبشار های مختلفی وجود دارد. تل آتشین دارستان بم هم یکی از باستانی ترین مناطق در شهر بم می باشد که نشانه هایی از دوران نوسنگی را بر خود دارد.

  • ۹۷/۰۶/۰۴
  • محسن ایران خواه

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی