برترین های جهان

معرفی برترین های دنیای امروزی

برترین های جهان

معرفی برترین های دنیای امروزی

معرفی برترین های دنیای امروزی

کلمات کلیدی

قهوه ایلی

تور بدروم ارزان

درخواست وقت سفارت کشور قبرس

تعیین وقت سفارت قبرس برای ویزای تجاری

تعیین وقت سفارت قبرس برای دریافت ویزای توریستی

تعیین وقت سفارت قبرس برای دریافت ویزای تحصیلی

وقت سفارت کشور اوکراین برای روادید تیپ c

مدارک لازم برای اخذ وقت سفارت کشور اوکراین

صدور ویزای اوکراین

دریافت وقت سفارت برای اخذ ویزای توریستی اوکراین

چگونگی دریافت وقت سفارت سوئد از ایران

نحوه خرید وقت سفارت کشور سوئد

دریافت وقت سفارت از کشور سوئد

بررسی مدارک پس از وقت سفارت

چند توصیه برای وقت سفارت کشور لهستان

وقت سفارت لهستان برای ویزای توریستی

مدارک ویزا و وقت سفارت لهستان

ویزا تجاری استونی

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا استونی

انواع ویزا های کشور استونی

وقت سفارت سوئیس در خصوص ویزای توریستی

مدارک وقت سفارت سوئیس

زمان مناسب درخواست وقت سفارت سوئیس

تاثیر دعوتنامه در وقت سفارت سوئیس

دریافت وقت سفارت جهت سفر با هدف های خیرخواهانه و داوطلبانه

دریافت وقت سفارت برای ویزای بازدید خانواده یا دوستان

دریافت وقت سفارت آفریقای جنوبی جهت شرکت در همایش و کنفرانس ها

دریافت وقت سفارت آفریقای جنوبی برای ویزای تحصیلی

وقت سفارت فرانسه برای کار

وقت سفارت فرانسه برای تحصیل

  • ۰
  • ۰

بلیط هواپیمای بندرماهشهر

بندر ماهشهر تنها شهرستانی در جنوب غرب ایران می ­باشد که دارای راه های هوایی، دریایی، ریلی و ترانزیتی است و با سراسر ایران در ارتباط است. با تهیه بلیط هواپیمای بندرماهشهر می توانید یکی از فصول را برای سفر گردشگری به این شهر انتخاب کنید یا به سفر کاری خود بروید.این شهرستان دارای چهار بندر می باشد و یک شهر صنعتی با جاذبه های گردشگری است. شما با خرید بلیط هواپیما بندرماهشهر از یکی از شرکت ها می توانید از سرویس های آنان استفاده کنید و سفر خوبی را تجربه کنید.

راهنمای سفر به بندر ماهشهر

بندر ماهشهر از شهرهای بزرگ خوزستان است که در جنوب خوزستان قرار دارد. بندر ماهشهر از غرب به آبادان و از شرق به هندیجان بهبهان و از جنوب به خلیج فارس می­ رسد. خور انشعاباتی از دریا است که به خشکی می­ رسد جنوب ماهشهر دارای خور است با نام خور موسی که از نظر اقتصادی مهم است. ماهشهر یکی از بندر­های قدیمی خلیج است که قدیمی­ترین نام آن ریواردشیر است که به دوره ی اردشیر اول از سلسله ی ساسانیان بر می­ گردد. مردم بندر ماهشهر گویشی شبیه آبادانی و بوشهری دارند و از نظر دستوری گویش آنان به گویش بختیاری و بوشهری شبیه است.

راهنمای سفر به بندر ماهشهر

وضعیت آب و هوای بندر ماهشهر

شهرستان بندر ماشهر در یک منطقه خشک  با یک حوزه وسیع و مسطح به مساحت 591 هزار هکتار در یک ناحیه جلگه­ ای قرار دارد.شهر دارای آب و هوای گرم و مرطوب می ­باشد. دمای آن بین 50 درجه در تابستان وصفر درجه در زمستان تغییر می­ کند. ماهشهر دارای آب و هوای شرجی در تابستان است به طوری که رطوبت نسبی آن تا 100% می رسد. به همین دلیل توصیه می شود اگر قصد سفر کاری در تابستان ندارید یک فصل دیگر را برای مسافرت خود و تهیه بلیط هواپیمای بندرماهشهر انتخاب کنید.

بهترین زمان برای سفر به بندر ماهشهر

معمولا اوج سفر گردگشگری در ایران در ایام تعطیلات است که بیشتر  در ایام نوروز و فصل تابستان است  اما باید توجه شود ماهشهر دارای آب و هوایی  گرم و مرطوب می­ باشد اگر نمی خواهید در زمان شلوغی تعطیلات به مسافرت بروید  بهترین زمان رفتن  به ماهشهر اواخر پاییز و اوایل زمستان است که باید برای سفر هوایی خود اقدام به تهیه بلیط هواپیما بندر ماهشهر کنید.

اطلاعات پرواز و فرودگاه بندرماهشهر

فردوگاهی عمومی در شهر ماهشهر در استان خوزستان ایران است که دارای یک باند فرود آسفالتی می باشد. که ارتفاع آن از سطح دریا 2 متر است. این فرودگاه در سال 1349 احداث شده است و در سال 1370 توسعه یافت. این فرودگاه  74 پرواز به شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، عسلویه دارد که از طریق برقراری ارتباط پرواز تهران به ماهشهر تعداد پروازها از فروگاه ماهشهر افزایش پیدا می­ کند. در آینده این فرودگاه به عنوان فرودگاه بین المللی معرفی می­ شود. فرودگاه ماهشهر یک ثروت ملی و اساسی است که با سرمایه ­گذاری و رفع مشکلات و فراهم کردن تجهیزات برای آن فرصتی برای سرمایه ­گذاری در پتروشیمی ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) ایجاد کرد. این فرودگاه دارای هواپیماها  توپولوف TU 154 ، فوکرF100 ،بوییینگ  B727، بویینگ MD 82، هواپیمای ایرباس A320 ، هواپیمای نظامی ایلشن IL 84، هواپیمای جت چهار موتوره BA E،  هلیکوپتر­های سنگین ترابری ML و آنتونوف 74  می­ باشد.

فرودگاه ماهشهر از افراد متخصص و تجهیزات گوناگون  برای امور پرواز هواپیما ها و ترابری­ هوایی نظامی تشکیل شده است. تامین نظم و ترتیب  و جلوگیری از برخورد هواپیما ها با یکدیگر و با موانع دیگر در فضای کنترل شده و باند پروازی، نگهداری از سیستم­ ها و دستگاه­ های ارتباطی هدایت هواپیما و ارتباط امنیتی حفاظتی، آماده کردن فرودگاه برای پذیرش هواپیماها و مسافرین و گزارش اطلاعات هوانوردی و گزارشات جوی به فرودگاه مبدا،کارهای لازم در هنگام سانحه و سوختگیری و دستورات لازم برای نجات سرنشینان هواپیما از وظایف فرودگاه می­ باشند. اطلاعات مربوط به هوانوردی و هواپیما باید توسط مدیریت فرودگاه مطابق روز شود. بر نحوه کار امور مسافرت­ ها و شرکت­ ها هواپیمایی نظارت شود اطمینانی از رعایت مقررات مربوطه با توجه به ظرفیت هواپیما و شرایط آب و هوایی حاصل شود. از کل تاسیسات و تجهیزات مانند برج، روشنایی باند پروازی، موتورهای برق اضطراری، ماشین­های  ایمنی  زمینی و آتش نشانی نظارت به عمل آید به طوری که از سالم بودن تجهیزیات و کارایی آن مطمئن شوند.

اطلاعات پرواز و فرودگاه بندرماهشهر

بهترین زمان رزرو بلیط هواپیمای بندرماهشهر

حدودا بین 50 الی 100 روز قبل پروازها قیمت­ ها ثابت هستند .بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیمای بندرماهشهر بین 4 تا 50 روز قبل از سفر می­ باشد.اگر در یک زمان مناسب اقدام به خرید بلیط هواپیما بندرماهشهر کنید می توانید آپشن هایی را تعیین کنید و هزینه کمتری را برای صندلی بهتر پرداخت کنید. هر چه قدر که به تاریخ پرواز نزدیک شوید  انتخاب های کمتری دارید وممکن است قیمت بلیط هواپیما بندرماهشهر نیز بالاتر برود. معمولا پروازهای اول صبح خلوتتر و قیمتشان مناسب­تر است. از آنجایی که بیشتر مسافران اوایل هفته اقدام به سفر می­ کنند و احتمالا آخر هفته قصد بازگشت دارند وبه همین دلیل پرواز­های اواسط هفته خلوتتر است و امکان این که قیمت آن کاهش پیدا کند وجود دارد.

مدارک لازم برای رزرو بلیط هواپیمای بندرماهشهر

باید بلیط هواپیما بندر ماهشهر تایید شده و معتبر  برای پرواز داشته باشید اگر در زمان های شلوغ و در اوج مسافرت ،پرواز به ماهشهر دارید زودتر از حد معمول باید به فرودگاه بروید. در هنگام خرید بلیط تفریحی هواپیما بندرماهشهر به صورت سیستمی امکان تغییر نام وجود ندارد. مگر آنکه بلیط قبلی استرداد لغو شود و بلیط هواپیما بندرماهشهر جدید صادر شود. پس از تکمیل خرید بلیط هواپیما بندرماهشهر می توانید فایل بلیط هواپیما بندرماهشهر خریداری شده را با فرمت پی دی اف دانلود کنید. همچنین یک نسخه از بلیط هواپیما بندرماهشهر به ایمیل شما ارسال می ­شود. مدارک شناسایی معتبر (کارت ملی) به همراه داشته باشید.هنگام خرید بلیط هواپیما بندرماهشهر در سایت نیاز به نام، نام خانوادگی به زبان لاتین و شماره کارت ملی و داشتن رمز دوم کارت بانکی نیاز است.

 معرفی شرکت­های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای بندرماهشهر

شرکت های هواپیمایی  کارون، زاگرس ، قشم ، نفت شرکت هایی هستند که می توانید بلیط هواپیمای بندرماهشهر را تهیه کنید این شرکت ها سرویس هایی نیز به شما ارائه می­ دهند.

شرکت هواپیمایی زاگرس

مسافرینی که بلیط هواپیمای بندرماهشهر برای شرکت زاگرس تهیه می­ کنند توجه به این نکات داشته باشند. تمامی پرواز­­های داخلی شرکت هواپیمایی زاگرس  و پروزاهای بین المللی شرکت هواپیمایی زارگس در ترمینال شماره یک فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه امام خمینی (ره) صورت می­ گیرد. بار مجاز برای مسافران پرواز­های داخلی 20 کیلوگرم می باشد. حضور مسافر در پرواز های داخلی 2 ساعت قبل پرواز الزامی است. امکان خرید بلیط هواپیما بندرماهشهر از سایت شرکت هواپیمایی زاگرس وجود دارد اگر بلیط هواپیما بندرماهشهر را از دفاتر خدماتی و مسافرتی تهیه کنید شرکت هواپیمایی زاگرس هیچ گونه مسئولیت در صورت عدم پذیرش مسافر نخواهد داشت.

شرکت هواپیمایی قشم

شرکت­ هواپیمایی قشم از ایرلاین های دولتی ایران می ­باشد ک در سال 1372 شروع به آغاز کار کرد. بلیط هواپیما قشم 19 مقصد داخلی برای مسافرت دارد و  برای خرید بلیط هواپیمای قشم می توانید به سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیمای بندرماهشهر قاصدک 24 مراجعه کنید. این شرکت های هواپیمایی در 24 ساعت شبانه آماده ارائه همه نوع بلیط هواپیمایی بندرماهشهر هستند و کاربران می­ توانند بلیط هواپیما بندرماهشهر را از آن خریداری کنند.  این شرکت پروازهایی از تهران، اصفهان، مشهد و شیراز  به ماهشهر  را ارائه می دهد  و همچنین از ماهشهر  به اصفهان، شیراز، مشهد و تهران پرواز دارد. شما با انتخاب نوع بلیط هواپیما  بندرماهشهر می توانید از این شرکت بلیط هواپیما بندرماهشهر را خریداری کنید.

شرکت هواپیمایی نفت

شرکت هواپیمایی نفت از با سابقه ترین ایرلاین های ایرانی است که فعالیت خود را به عنوان یک شرکت هواپیمایی غیرنظامی در ایران شروع کرده است. برای خرید بلیط هواپیمای بندرماهشهر از شرکت هواپیمایی نفت می ­توانید از آژانس های مسافرتی مختلف و سامانه قاصدک 24 اقدام کنید. این شرکت دو پرواز از مبدا تهران و اهواز به مقاصد بندر ماهشهر، خارک، اهواز، آبادان، اصفهان، رشت، کیش، مشهد، شیراز، شهرکرد، تهران، اردبیل، یزد،  بندر عسلویه، ساری، تبریز و آغاجاری دارد. شما می توانید با انتخاب شرکت هواپیمایی نفت بلیط هواپیما بندرماهشهر را تهیه کنید و سفر خوبی داشته باشید.

شرکت هواپیمایی کارون

شرکت هواپیمایی کارون فعالیت خود را با هدف انجام وظیفه در رابطه با حمل و نقل هوایی مسافران آغاز کرده است. این شرکت دارای پرواز از تهران به ماهشهر ، و از ماهشهر به شیراز می باشد و یکی از شرکت های هواپیمایی است که می توانید از آن بلیط هوایپما بندرماهشهر را فراهم کنید.

 معرفی شرکت­های هواپیمایی جهت خرید بلیط هواپیمای بندرماهشهر

بلیط هواپیمای بندرماهشهر در فصل های مختلف سال

بلیط هواپیمای بندرماهشهر در فصل بهار و  تابستان

در فصل تابستان  و بهار  آب و هوای شهر ماهشهر بسیار گرم است که اکثر مسافران علاقه ای به مسافرت در فصل گرما به این شهر ندارد مگر آنکه مجبور به سفر شغلی شوند.  بنابراین بلیط هواپیما بندرماهشهر در این فصل ممکن است ارزانتر از فصل های دیگر باشد. به طوری که قیمت بلیط در این فصل از 226000 هزار تومان شروع تا 194000 هزار تومان می باشد.

 بلیط  هواپیما بندرماهشهر در فصل  پاییز و زمستان

در فصل پاییز و زمستان احتمال بارشی نرمال در شهر ماهشهر وجود دارد و تغییراتی در آب و هوای این شهر به وجود می آورد و دیگر خبری از گرمای طاقت فرسا نیست.  این فصول بسیار برای تهیه بلیط هواپیمای بندرماهشهر مناسب است. اما از آنجا که بیشتر به فکر مسافران می رسد که در آب و هوای خوب به ماهشهر مسافرت کنند ممکن است در این فصل ها قیمت بلیط هواپیما بندرماهشهر افزایش پیدا کند.

قیمت بلیط هواپیما بندرماهشهر از مبدا تهران

قیمت بلیط هواپیمای بندرماهشهر ازمبدا تهران توسط شرکت هواپیمایی کارون و قشم و زاگرس  2158000 هزار ریال ، از مبدا شیراز توسط شرکت هواپیمایی قشم و کارون 1909000 هزار ریال ، از مبدا مشهد توسط شرکت هواپیمایی زاگرس، قشم 3388000 هزار ریال  و ماهشهر به اصفهان 1902000 هزار ریال می ­باشد. معمولا بهای بلیط هواپیما بندر ماهشهر توسط شرکت ها یکی است آنچه باعث تغییر در بهای بلیط هواپیما بندرماهشهر می شود شهر مبدا است که در آن بلیط اخذ می­ کنید و قصد مسافرت دارید.

 تغییر قیمت بلیط هواپیمای بندرماهشهر

امروزه سفر هوایی بخشی از هزینه های مسافرت را در بر می گیرد.بسیاری از افراد سفر خود را مدیریت می کنند و به دنبال قیمت مناسب برای بلیط هواپیمای بندرماهشهر هستند. نرخ بلیط هواپیما بندرماهشهر  را شرایط و عوامل گوناگونی که برخی از آنها ثابت و برخی دیگر دائما در حال تغییر هستند تعیین می کند.

نوع بلیط هواپیمای بندرماهشهر چارتر یا سیستمی است که هر کدام از این نوع بلیط ها قیمت گذاری مخصوص به خود را دارد. بلیط­ هواپیما بندر ماهشهر سیستمی معمولا قیمتی ثابت یا دارای نوسانات  کمتری نسبت به بلیط هواپیما بندر ماهشهر از نوع چارتر دارد.

بلیط هواپیمای بندرماهشهر در فصل های مختلف سال

 نکاتی درباره رزرو بلیط هواپیمای بندر ماهشهر

این شهر دارای جاذبه های گردشگری مانند رودخانه زهره، شهر باستانی آسک، قلعه باسیف، روستای باستانی صالح و … می باشد. در مدتی که در این شهر اقامت دارید می توانید از جاهای دیدنی این شهر دیدن کنید. بندر ماهشهر از لحاظ صدور نفت اهمیت دارد علاوه بر آن صنایع دیگری مانند صنایع غذایی چوب و وسایل حمل و نقل نیز دارد. قبل سفر به این شهر مشخص کنید در کجا قرار است اقامت داشته باشید هتل یا اقامتگاهی را رزرو کنید هتل آزادی و هتل ایرانیان ماهشهر  از هتل های  سه ستاره می باشند که در 10 کیلومتری از فرودگاه قرار دارند که امکانات رفاهی را برای شما فراهم می­ کنند. هتل صدف ماهشهر نیز در فاصله 10 کیلومتری از فرودگاه قرار دارد. شما می توانید یکی از هتل ها را برای اقامت خود انتخاب کنید. همیشه قیمت بلیط هواپیمای بندرماهشهر را در سایت ها چک کنید. گاهی اوقات در لحظات آخر قیمت بلیط هواپیمای بندرماهشهر را کاهش می دهند. اما توجه داشته باشید اگر می خواهید سفر خوبی داشته باشید بهتر است چند روز قبل از  سفر بلیط  هواپیما بندرماهشهر را تهیه کنید. شما می توانید انواع ماهی های تازه جنوب، میگو و خرما را به عنوان سوغاتی  بگیرید . به جزء ماهی خوراکی های لذیذی مانند پیراشکی گوشت و تنگلیه که یک نوع نان است نیز  در این شهر وجود دارد . برای مسافرت به این شهر بهتر است به دلیل آب و هوای آن لباس گرم با خودتان نبرید. برنامه ای را برای سفر خود بریزد که بتوانید از تمام جاذبه های گردشگری و خوراکی های  بندر ماهشهر لذت ببرید.

بهترین جاذبه های دیدنی و تفریحی بندر ماهشهر

خور موسی با منظره زیبایی که دارد و با انواع گونه های جانوری مانند دلفین و فلامینگو مکانی عالی برای دیدن است. ماهشهر شهری دیدنی و دارای جاذبه هایی است که شما می توانید در سفر کاری یا سفر تفریحی خود با تهیه بلیط هواپیمای بندرماهشهر به این شهر بروید و از جاذبه­ های آن لذت ببرید. از جمله جاذبه های آنمی توتن به پارک سالی خور، پارک پرندگان و باغ حیوانات، باقی مانده عمارت تاریخی تل کافران، آرامگاه سید صالح در خیابان مطهری، پارک ارم با امکان قایق سواری و..اشاره کرد.

  • ۹۷/۰۶/۰۴
  • محسن ایران خواه

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی